Het door het bestuur ingediende voorstel tot liquidatie van de Kruisvereniging is op de Algemene Leden Vergadering van 30 novemberl 2022 goedgekeurd. Zie voor het verlag van deze verdergadering deze link.

De activteiten van de Kruisvereniging worden overgenomen door EHBO Leende en Zorgcoöperatie Graaggedaan. Het uitlenen van zorghulpmiddelen zal door de Zorgcoöperatie Graaggedaan worden voortgezet. De eerste paar maanden van 2023 zal het bestuur van Kruisvereniging Leende de uitleenfaciliteit nog bemannen, om de vrijwilligers van Graaggedaan in te kunnen werken.

De telefoonnummers voor aanvragen van uitleenartikelen blijven vooralsnog dus ongewijzigd.

 

Als u vanaf 1-1-2023 gebruik wil blijven maken van de uitleen van de zorgartikelen dan dient u lid te worden bij de Zorgcoöperatie Graaggedaan door u zelf aan te melden bij Graaggedaan.