4 september 2014 Kruisvereniging Leende schenkt  drie  i-Pads aan de Zorgcoöperatie Graaggedaan.

Op de 1e lesdag van de 2e cursus ‘Spelen met de i-Pad‘ in het Brouwershuis werd aan de vice-voorzitter van de Zorgcoöperatie, de heer Piet Kuppens, een drietal i-Pads overhandigd. Deze tablets kunnen dan worden uitgeleend aan die cursisten welke op dat moment nog niet over een i-Pad beschikken. 

i-Pad1

Dit cadeau past binnen de doelstelling van de Kruisvereniging: het behartigen en ondersteunen van maatschappelijke zorg onder alle lagen van de bevolking in Heeze-Leende. De heer Kuppens(vice-voorzitter en penningmeester van de Zorgcoöperatie Graaggedaan) sprak de hoop uit dat deze apparaten kunnen helpen bij het openen van nieuwe werelden. 

De i-Pads werden direct overhandigd aan de cursusleidster, Cintha Bax en die op haar beurt een van de deelnemers kon verblijden met een leenapparaat.

i-Pad2